KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7748290

nr 774 8290

Jerzy Kolacz, anleten, 60-tal, signerad, ramens innermått: 63x52

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 27 augusti 2012
kl 18:09:40